ataköy ingilizce kursu

Pek çok çocuk öğrenme konusunda sürekli ciddi. Ancak sorun, öğrenmelerine yardımcı olmaya çalıştığınız şeyleri değil, kesinlikle diğer etkinlikleri öğrenmeye istekliyse başlar. Bir şey öğrenmeleri için onların dikkatini çekmek ve ders boyunca devam ettirmek için kullanabileceğiniz yöntemler olduğundan, umuttan vazgeçmemelisiniz. İçine hayran kalan çocuklar için İngilizce öğrenmenin zamanı geldiğinde, bu basit bir değişimdir ataköy ingilizce kursu.

Tüm dünyada İngilizce okulları var. İlk dilden beri İngilizce konuşulan bir ülkede bulunan bir fakülte seçmek akıllıca olacaktır. Bu şekilde, nereye giderseniz gidin İngilizce konuşanlar tarafından kapsanacaksınız. Dilin içine dalmak, İngilizceyi hızlı bir şekilde öğrenmek için en büyük stratejidir. Dükkanlarda, toplu taşıma araçlarında, ilgi duyulan yerlerde, pazarlarda, caddede ve ziyaret ettiğiniz kişilerin evlerinde öğreneceksiniz. Sınıftan uzakta ilginç bir özgüven sağlamak istiyorsanız, bulunduğunuz yer ayrıca önemlidir. Bir şehirde öğrenmek, müşterilere çok sayıda arkadaş ve yapması gereken birçok şey için en düşük fiyatları sunar.

Ana dilini İngilizce olarak İngilizce konuşan ve konuşan bir kişinin düzenlemenizi yapabilmesi için, neyin doğru neyin doğru olduğunu ve neyin yanlış olduğunu anlamanıza yardımcı olacak çok önemli bir yolu vardır. Tüm dünyadan gelen bir çok insanın Internet üzerinden makale pazarlamacılığına tamamen brifing vermesinin tespiti ilginçti, ve miktarları yüksek olmasına rağmen başlaması rağmen, birçok kişi tarafından zorlandıkları açıkça belliydi. cümle yapısı, gramer kuralları ve önemli kelimelerin yazılışlarını anlamak zor ataköy ingilizce kursu.

İnternette İngilizce öğrenmek sadece son derece uygun değil, aynı zamanda oldukça etkili. İngilizceyi hızlı bir şekilde öğrenebilmek için, özellikle ilk birkaç ay boyunca, her gün üzerinde çalışmak zorunda olduğunuz yaygın bir bilgidir. Çevrimiçi talimatlar, herhangi bir zamanda sunulabilen ölçülemez bilgilerle bunu gerçekleştirmenize olanak sağlar. Müteakip bir ödev almak ve bir konuyu sormak için sınıf odasına gelen bir eğitmene katılmaya gerek yoktur. İhtiyacınız olan her türlü bilgiye her an erişebilirsiniz ve eğitmen için bir sorunuz olduğunda o sadece bir e-posta ötededir.

Tamam, bu merak uyandırıcı, ama neden sadece bir çeşit kombinasyon değil? Neden "Temel İngilizce" ye Charles Kay Ogden yolunu öğretmiyorsunuz - sonra William Crossman'ın önerdiği gibi bütünsel olarak, bu noktadan itibaren farklı bir öğrenme yoluna yöneliyorsunuz? Ve eğer bu yeni bir kavramsa, gerçek şu ki, "Krizde Eğitim - Geçiş Süresinde Okulların ve Üniversitelerin Sosyolojik Bir Analizi" ni okuyabiliyorsunuz, Ronald G. Gorman (1974).